14 Haziran 2011 Salı

İyilik Güzellikspor :)


İyilik Güzellikspor'dan haberdar mısınız? 


Bakınız birazdan sıralayacağım isimler bir araya gelmişler ve Feridun Düzağaç şarkılarını yeniden söylemişler. Neden, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı çocukları için :) Albümün geliri TEGV' e bağışlanacak. Süper değil mi... Çok seviyorum bu işleri çok. Ömrüm olursa, imkanım olursa her daim yapmak istiyorum böyle şeyler. Hatta ömrüm, sağlığım olsun da imkanı bir şekilde yaratırız değil mi ama. İstemek yetiyor bazen, gerisi geliyor...Neyse gelelim albüme. F.D şarkıları zaten, mükemmel olmama ihtimalleri çok az :) Kii albümdeki isimler birbirinden güzel, sadece birisiyle barışamadım bir türlü, onu da birazdan anlatacağım  :))


Gelemedim ben yine albüme onu fark ettim. Şimdi gelelim :))


Badem - Aşkın E Hali
Bertuğ Cemil - İçimden Şehirler Geçiyor
Cem Adrian - Beni Bırakma
Emre Aydın - Dipteyim Sondayım
Hayko Cepkin - Deli
Jehan Barbur - Yeniköy
Manga - Beni Unutma
Melis Danişmend - Çok Geç
Multitap- Boş Ders Şarkısı
Pinhani - Çok Aşık
Redd - Nadas
Feridun Düzağaç - Son Yaprağıydı Güzün
F.D - Yanında
F.D - Aşk Çok Uzak


Güzel olmuş , çok çok hem de değil mi :) Jehan Barbur'a ölüp biten bi tip olduğumdan, tam benlik. Melis Danişmend'e de bayılırım. Aa bir de, herkesle öyle bir uyumlu olmuş ki şarkılar... Mesela Emre Aydın'a gidebilecek en iyi F.D şarkısı Dipteyim Sondayım. Zira adam ömürlük depresif :)))


Tek bir kişi demiştim hoşlanmadığım, barışamadığım. Albümü dinlerken şöyle bişey oldu: Bi kadın var, tanımıyorum hiç. Bu kim dedim acaba. Bi baktım erkekmiş :))) Vallahi öyle sandım. Bayağı öyle çıkıyor ses tonu ben ne yapayım. eheheh, adamdan hiç hoşlanmıyorum yahu olamaz böyle bi saçmalık. Dünyanın sayılı seslerindenmiş de bilmemneymiş de. Aman Tanrım yaa, ben de söylerim şarkı o zaman, tez elden çıkarmalıyım bi albüm. Şaka mıdır bu adam, kim olduğunu anlayın artık siz, ben yazmayacağım isim :))


Yani tez elden gidin alın albümü. Kendinize de alın, hediye de edin. Yok öyle internetten bedavaya indirmece! Hem yazık, hem ayıp, hem günah. Ne bileyim sinecekse içinize , yediriyorsanız kendinize yapın. 


Hadi iyi dinlemeler o vakit :)

2 yorum:

A.Şahin dedi ki...

Albüm güzel, şarkılar ve amaçda güzel ama şu Cem Adrianı bi sevemedim gitti.

Esra Dilara AKMAN dedi ki...

bingo! :)